KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8213046
nr 821 3046
Akvarell
monogramsign, 1800-tal, Marknad, 29 x 29
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:12:28
21/4 14:45:01
100 kr
22/4 13:31:53